Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

Coloring

Colour, toning, bleaching and more – discover over 400 colouring products from Alcina, La Riché Directions, KIS and other professional brands. Whether classic hair colour or direct-dye trend shades: at Owleen you'll find everything for your perfect colour result. Fast delivery throughout Switzerland.

438 Results

438 Results

Revlon Professional

Colorsmetique 7 Medium Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Revlon Professional Colorsmetique 6DN Dark Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 66.66 Crimson Red Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 66.64 Red Copper Intensive, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 66.40 Red Intensive, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 66.40 Copper Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Revlon Revlonissimo Colorsmetique 6.7MN Dunkelblond, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.65 Dark Blonde Red-Mahogany, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.46 Dark Blonde Copper Red, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.41 Dark Blonde Brown Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.4 Dark Blonde Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.34 Dark Blonde Gold-Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.31 Dark Blonde Gold Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.3 Dark Blonde Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.24 Dark Blonde Irisé Brown, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.13 Dark Blonde Ash Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.12 Dark Blonde Ash Irise, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.11 Dark Blonde Ash Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.1 Dark Blonde Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6.01 Dark Blonde Ash Natural, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 6 Dark Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 55.64 Dark Red Copper Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 55.60 Dark Red Intensive, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 55.22 Light Burgundy Intensive, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.65 Light Brown Red Mahogany, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.5 Light Brown Mahogany, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.41 Light Brown Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.4 Light Brown Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.34 Light Brown Gold Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.3 Light Brown Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.24 Light Brown Irisé, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.12 Ash Irisé, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5.1 Light Brown Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 5 Light Brown, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 44.22 Burgundy Intensive, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique MN 4.7 Medium Brown, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock