Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

Men’s perfume

Discover men’s perfume for every style: fresh and sporty, spicy, woody, or warm and elegant. Whether you prefer Eau de Toilette or Eau de Parfum, you’ll find masculine scents for everyday wear, work, evenings and special occasions. At owleen.ch you can browse by brand, scent profile and size to quickly find the right fragrance.

3 Results

3 Results

Lattafa Asad

Lattafa Asad Eau de Parfum, 100 ml

CHF 39.90

Unit price
CHF 399.00 per l

CHF 39.90

Unit price
CHF 399.00 per l

In stock

Reuzel

RR Fine Fragrance Eau de Toilette, 50 ml

CHF 23.00

Unit price
CHF 460.00 per l

CHF 23.00

Unit price
CHF 460.00 per l

In stock

Jean Paul Gaultier

Scandal Pour Homme Eau de Toilette, 50 ml

CHF 85.00

Unit price
CHF 1,700.00 per l

CHF 85.00

Unit price
CHF 1,700.00 per l

In stock