Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

tint

Discover our tints in the online shop! Give your hair a temporary color refresh or change of shade. Our high-quality products offer long-lasting results and intensive care. Ideal for a fresh look without a long-term commitment.

36 Results

36 Results

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.13, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.02, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Revlon Professional Color Excel Gloss 9.3 Light Blonde, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.23, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.127, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 5.1 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Magnet Blonde Soft Light, 60 ml

CHF 15.00

Unit price
CHF 250.00 per l

CHF 15.00

Unit price
CHF 250.00 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.23, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.21, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.18, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.1, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.04, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.03, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.012, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.01, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.85, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.8, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.22, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.11, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.342, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.21, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.13, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.12, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.04, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.821, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7,440, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.23, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.22, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.127, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.11, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 6,660, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 6.34, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 6.12 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 5.8 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 5.24 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss Clear 000, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock