Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

Coloring

Colour, toning, bleaching and more – discover over 400 colouring products from Alcina, La Riché Directions, KIS and other professional brands. Whether classic hair colour or direct-dye trend shades: at Owleen you'll find everything for your perfect colour result. Fast delivery throughout Switzerland.

438 Results

438 Results

Revlon Professional

Colorsmetique 9.1 Very Light Ash Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 9.01 Very Light Blonde Ash Natural, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 9 Very Light Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8DN Light Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique MN 8.7 Light Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.45 Light Blonde Copper Mahogany, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.4 Light Blonde Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.34 Light Blonde Gold Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.31 Light Blonde Gold Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.3 Light Blonde Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.24 Light Blonde Irisé Brown, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.23 ​​Light Blonde Irisé Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.21 Light Blonde Irisé Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.2 Light Blonde Irisé, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.13 Light Blonde Ash Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.1 Light Ash Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.04 Light Blonde Natural Irisé, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8.01 Light Blonde Ash Natural, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 8 Light Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7DN Medium Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 77.40 Light Copper Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.45 Medium Blonde Copper Mahogany, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.44 Medium Blonde Copper Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.43 Medium Blonde Copper Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.41 Medium Blonde Brown Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.4 Medium Blonde Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.34 Medium Blonde Gold Copper, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.31 Medium Blonde Gold Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.3 Medium Blonde Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.24 Medium Blonde Irisé Blonde, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.2 Medium Blonde Irisé, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.13 Medium Blonde Ash Gold, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.12 Medium Blonde Ash Irisé, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.11 Medium Blonde Ash Intense, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.1 Medium Blonde Ash, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock

Revlon Professional

Colorsmetique 7.01 Medium Blonde Ash Natural, 60 ml

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

CHF 13.40

Unit price
CHF 223.33 per l

In stock