Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

Coloring

Colour, toning, bleaching and more – discover over 400 colouring products from Alcina, La Riché Directions, KIS and other professional brands. Whether classic hair colour or direct-dye trend shades: at Owleen you'll find everything for your perfect colour result. Fast delivery throughout Switzerland.

438 Results

438 Results

Revlon Professional

Nutri Color Creme Blue 190, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Creme Intensive Platinum 1022, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Creme Mauve Blonde 1012, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Cream Intense Silver 1011, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Creme Pale Golden 1003, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Cream Light Platinum 1002, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Creme Turquoise 097, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Cream Coral 054, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Creme Iced Rose 053, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Cream 050 Pink, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Nutri Color Cream 020 Lavender, 100ml

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

CHF 13.00

Unit price
CHF 130.00 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.23, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.21, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.18, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.1, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.04, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.03, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.012, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 10.01, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.85, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.8, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.22, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 9.11, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.342, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.21, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.13, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.12, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 8.04, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.821, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7,440, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.23, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.22, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.127, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 7.11, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 6,660, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock

Revlon Professional

Color Excel Gloss 6.34, 70 ml

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

CHF 15.50

Unit price
CHF 221.43 per l

In stock