Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

Hair care

In our hair care category you will find a wide range of high-quality products that are specifically tailored to the needs of your hair. From nourishing shampoos to intensive masks and nourishing oils - discover everything for healthy and beautiful hair. Pamper your hair with our selection and experience visible results.

516 Results

516 Results

Olaplex

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, 250 ml

CHF 28.00

Unit price
CHF 112.00 per l

CHF 28.00

Unit price
CHF 112.00 per l

In stock

Olaplex

Olaplex Volumizing Blow Dry Mist, 150 ml

CHF 29.00

Unit price
CHF 193.33 per l

CHF 29.00

Unit price
CHF 193.33 per l

In stock

Revlon Professional

Revlon Professional Re-Start Curls Nourishing Cleanser, 250 ml

CHF 12.00

Unit price
CHF 48.00 per l

CHF 12.00

Unit price
CHF 48.00 per l

In stock

Revlon Professional

Revlon Professional Orofluido Radiance Argan Shampoo, 240ml

CHF 21.00

Unit price
CHF 87.50 per l

CHF 21.00

Unit price
CHF 87.50 per l

In stock

REF Stockholm

REF Hair and Body Shampoo, 285 ml

CHF 28.00

Unit price
CHF 98.25 per l

CHF 28.00

Unit price
CHF 98.25 per l

In stock

REF Stockholm

REF Cool Silver Shampoo, 285 ml

CHF 28.00

Unit price
CHF 98.25 per l

CHF 28.00

Unit price
CHF 98.25 per l

In stock

Olaplex

Olaplex Blonde Enhancer Toning Shampoo No. 4P, 250 ml

CHF 29.00

Unit price
CHF 116.00 per l

CHF 29.00

Unit price
CHF 116.00 per l

In stock

Alcina

Alcina Restorative Shampoo, 250 ml

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

In stock

Alcina

Alcina Basic Shampoo, 250 ml

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

In stock

Alcina

Alcina Volume Shampoo, 250 ml

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

In stock

Alcina

Alcina Sensitive Shampoo, 250 ml

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

CHF 15.95

Unit price
CHF 63.80 per l

In stock

Alcina

Alcina Colour Care Shampoo, 250 ml

CHF 16.95

Unit price
CHF 67.80 per l

CHF 16.95

Unit price
CHF 67.80 per l

In stock