Shipping within 1–3 business days 📦
Secure payment - Twint, credit card, Klarna
Free shipping on orders over CHF 80

Your cart

Your cart is empty

Hair

In our hair category you will find a variety of products and tips for the perfect care and ideal styling of your hair. Discover high-quality shampoos, conditioners, styling tools and much more to keep your hair radiantly beautiful and healthy. Whether straight, curly, short or long - here you will find everything you need for your individual hair care. Immerse yourself in our selection and find the products that will make your hair dreams come true.

1132 Results

1132 Results

Cantu Shea Butter Leave-In Conditioning Repair Cream, 453 g
Sale
Cantu

Cantu Shea Butter Leave-In Conditioning Repair Cream, 453 g

Regular price CHF 9.95 CHF 8.95 10% off

Unit price
CHF 19.76 per 1000g

Regular price CHF 9.95 CHF 8.95 10% off

Unit price
CHF 19.76 per 1000g

In stock

Cantu Shea Butter Coconut Curling Cream, 340 g
Sale
Cantu

Cantu Shea Butter Coconut Curling Cream, 340 g

Regular price CHF 14.95 CHF 13.40 10% off

Unit price
CHF 39.41 per 1000g

Regular price CHF 14.95 CHF 13.40 10% off

Unit price
CHF 39.41 per 1000g

In stock

Cantu Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer, 355 ml
Sale
Cantu

Cantu Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer, 355 ml

Regular price CHF 14.90 CHF 13.00 13% off

Unit price
CHF 36.62 per l

Regular price CHF 14.90 CHF 13.00 13% off

Unit price
CHF 36.62 per l

In stock

Cantu Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo, 400 ml
Sale
Cantu

Cantu Sulfate-Free Cleansing Cream Shampoo, 400 ml

Regular price CHF 12.40 CHF 10.00 19% off

Unit price
CHF 25.00 per l

Regular price CHF 12.40 CHF 10.00 19% off

Unit price
CHF 25.00 per l

In stock

KIS

Green Smooth Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Repair Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Repair Conditioner, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Green Smooth Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Repair Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Repair Shampoo, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Green Volume Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Volume Conditioner, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Green Volume Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Volume Shampoo, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Green Curl Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Color Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Color Conditioner, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Style Sculpting Paste, 150 ml

CHF 19.00

Unit price
CHF 126.67 per l

CHF 19.00

Unit price
CHF 126.67 per l

In stock

KIS

Color Protecting Treatment, 150 ml

CHF 19.00

Unit price
CHF 126.67 per l

CHF 19.00

Unit price
CHF 126.67 per l

In stock

KIS

Green Color Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Color Shampoo, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Pomade, 150 ml

CHF 21.00

Unit price
CHF 140.00 per l

CHF 21.00

Unit price
CHF 140.00 per l

In stock

KIS

KeraControl Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

KeraControl Shampoo, 300 ml

CHF 20.00

Unit price
CHF 66.67 per l

CHF 20.00

Unit price
CHF 66.67 per l

In stock

KIS

Green Curl Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Green Curl Shampoo, 250 ml

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

CHF 18.00

Unit price
CHF 72.00 per l

In stock

KIS

Repair Rescue Spray, 200 ml

CHF 20.00

Unit price
CHF 100.00 per l

CHF 20.00

Unit price
CHF 100.00 per l

In stock

KIS

KeraMoist Shampoo, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

KeraMoist Shampoo, 300 ml

CHF 20.00

Unit price
CHF 66.67 per l

CHF 20.00

Unit price
CHF 66.67 per l

In stock

KIS

KeraMoist Treatment, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

KeraMoist Treatment, 150 ml

CHF 16.00

Unit price
CHF 106.67 per l

CHF 16.00

Unit price
CHF 106.67 per l

In stock

KIS

Curls Hydrating Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Curls Hydrating Conditioner, 250 ml

CHF 20.00

Unit price
CHF 80.00 per l

CHF 20.00

Unit price
CHF 80.00 per l

In stock

KIS

Color Protecting Conditioner, 1000 ml

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

CHF 50.00

Unit price
CHF 50.00 per l

In stock

KIS

Color Protecting Conditioner, 50 ml

CHF 9.95

Unit price
CHF 199.00 per l

CHF 9.95

Unit price
CHF 199.00 per l

In stock

KIS

Color Protecting Conditioner, 250 ml

CHF 20.00

Unit price
CHF 80.00 per l

CHF 20.00

Unit price
CHF 80.00 per l

In stock